ABOUT MEPonad dwanaście lat temu przyszła na świat mała dziewczynka. Rodzice obdarzyli ją oryginalnym wtedy imieniem - Nadia. Tak, dobrze myślicie... Chodzi o mnie.

~~♥~~

Zawsze staram się być sobą, czyli osobą pozytywnie walniętą. Gdy dostaję ataku głupawki nikt nie jest w stanie przewidzieć co w danej chwili zrobię... Mogę zrobić wszystko: zacząć biegać na około podwórka wrzeszcząc jakby ktoś mnie ze skóry obdzierał, lub próbować chodzić po ścianach... ;-; Można powiedzieć, że jestem strasznie niezdarna - potykam się o własne nogi. Często palnę coś nie zbyt inteligentnego, a po przemyśleniu tego robi mi się strasznie głupio.

Jak coś przeszkadza mi w człowieku staram się wszystko przemilczeć, jednak gdy dojdzie do ostrej wymiany zdań wypaplam wszystko. I nie jest mi z tego powodu przykro.

Usiłuję być tolerancyjna, ale niestety pod wpływem innych ludzi czasem to nie wychodzi.

W szkole jestem typem mózgowca, nie sportowca. Nienawidzę w-f''u. Przykro mi tato. ;(

Moim ulubionym przedmiotem jest j.angielski. Uczenie się go nie sprawia mi trudności. Uczę się go już sporo czasu - 10 lat. Umiejętność posługiwania się nim w praktyce daje dużą satysfakcję.

Jestem molem książkowym. Od zawsze lubiłam czytać, ale maniakiem zostałam dopiero pod koniec V klasy. Moją ulubioną książką, a właściwie trylogią są 'Igrzyska Śmierci'. Często bardzo przeżywam to co przeczytam. Potrafię zadręczać się pytaniem 'co będzie dalej? miesiącami. (tak było z ostatnią częścią Selekcji)

Uwielbiam muzykę. Kocham Ed'a Sheeran'a. c: Aczkolwiek śpiewać nie potrafię. Fajnie byłoby grać na jakimś instrumencie. Swego czasu próbowałam grać na gitarze pod nadzorem taty, jednak nie nadaję się do tego.

Lubię rysować, kiedyś robiłam to częściej... teraz ten wielki zapał przeszedł, a szkoda. Czasem coś narysuję. Ostatnio spodobało mi się rysowanie mangą
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz