niedziela, 30 marca 2014

Wiosno, to ty?


Hejka!

No to mamy wiosnę! W XXI wieku każdy pewnie o tym wie. Te cyferki oznaczające datę mamy wszędzie. Telewizor, telefon, zegarek, komputer... trudno nie zauważyć. Kto teraz zerka na kalendarz? I jak tu żyć bez technologii? Pewnie zginęlibyśmy...

Uwielbiam wiosnę, można rzucić grube kurtki w kąt. Wyjście do sklepu nie trwa 15 minut przez czasochłonne narzucanie kolejnych warstw odzieży na siebie. Buty i bluza w zupełności wystarczą. Słońce wyciąga wszystkich na dwór. Ludzie budzą się do życia tak samo jak przyroda. Dzieci szaleją na podwórkach. Od amatorów jazdy rowerem roi się jak od zieleni. A co robią lalkowicze? Wychodzą z lalkami na plener. Tak też postanowiłam dzisiaj zrobić. Niedziela to nadzwyczaj spokojny i nudny dzień, więc powinno się czymś zająć. Wybór spośród mojej 'licznej' gromadki padł na Melanie. W pośpiechu przebrałam ją w ubranka od Magu Chan. Moja przyjaciółka wzięła Rosie i poszłyśmy na ogród. Oliwia okazała się niezwykle przydatna do robienia cienia. Tak oto powstało kilka podobnych do siebie zdjęć. 
To zostało zrobione wczoraj.

Te dwa poniżej są autorstwa Oliwii. Robiła je, gdy ja zdejmowałam pranie. xD

Bluza i skarpetki by Magu, Tunika by Pariflora. 


Zza kulis:

Bye, bye!

7 komentarzy:

 1. Jej właśnie super ,że już cieplutko jest też się bardzo cieszę i powstają o tam wyżej piękne zdjęcia. Oprócz zdjęć lali jednej drugiej zabójczo podoba mi się spódniczka jest piękna.I te różowe kropeczki na niej :))

  OdpowiedzUsuń
 2. Ładne zdjęcia :) A pozujące modelki są przeurocze ^^

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczne zdjęcia♥Widzę,że moje też wstawiłaś :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zdjęcia Rozalki są przeurocze! ^-^

  OdpowiedzUsuń
 5. Zdjęcia piękne <3

  happyhappy-doll.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń